امروز یك شنبه 28 مرداد 1397  

تولید

خط نورد

خط نورد شامل 1 عدد استند رافینگ با 7 حرکت رفت و برگشت، 6 عدد استند میانی و 6 عدد استند نهایی می باشد که کلیه تجهیزات این خط از شرکت pomini ایتالیا خریداری و توسط کارشناسان ایرانی نصب و راه اندازی شده است.

تمپکور

این کارگاه جهت تولید آرماتورهای با استحکام بالا مجهز به سیستم Tempcore می باشد که لیسانس آن مربوط به کشور اتریش است و به لحاظ کنترل، مزیت های زیادی نسبت به سیستم Termex دارد. این سیستم برای تولید میلگرد آجدار با خواص مکانیکی بالا ( آج 400 و 500 ) در خط تولید پیش بینی شده که به صورت همزمان میلگرد در حال نورد تحت عملیات حرارتی قرار گرفته و با آنالیزهای شیمیایی مختلف می توان آرماتور با خواص منطبق با استاندارد ملی 3132 تولید نمود. آب مصرفی Tempcore سیستم مجزایی دارد. محصولات تولیدی هر نیمساعت یکبار نمونه برداری و در آزمایشگاه مکانیکی تحت بررسی کیفی قرار میگیرد.

تجهیزات خط تولید

ماشین آلات مدرن این کارخانه از کشور های صاحب صنعت آلمان و ایتالیا موجبات تولید با کیفیت را فراهم نموده است همجنین زیر ساخت های مناسب تولید در این مجتمع به کمک دستگاه هایی با استاندارد های بین المللی توانسته این فرصت را ایجاد کند که این محصولات علاوه بر عرضه داخلی سهمی از صادرات به کشور های همسایه را نیز داشته باشند.

کوره پیش گرم

ظرفیت این کوره 40 تن بر ساعت می باشد که شمش های فولادی طول 4 متر بصورت pushing وارد کوره گردیده تحت دمای 1200 درجه سانتیگراد قرار گرفته و آماده خروج از کوره میگردند.

 
 
 
English Website تماس با ما نظرات و پیشنهادات گواهی نامه ها طرح های توسعه پست الکترونیک اتوماسیون اداری درباره ما صفحه اصلی
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت صدر فولاد می باشد.