امروز دو شنبه 25 تیر 1397  

بازدید استاندار لرستان از کارخانه صدر فولاد

بازدید استاندار لرستان از کارخانه صدر فولاد

در مورخ ۹۲/۱۰/۱۹ جناب آقای مهندس بازوند ، استاندار محترم لرستان بهمراه معاونین و چندی از مدیران کل استان از محل کارخانه شرکت صدر فولاد، بازدید کرده و از نزدیک در جریان روند فعالیت ها قرار گرفتند.

در جلسه ای که در ادامه بازدید در محل کارخانه به ریاست استاندار محترم برگزار شد در ابتدا حاج آقا امیدی رییس هیئت مدیره شرکت صدر فولاد گزارشی از عملکرد، تاریخچه و فعالیت ها و تولیدات فعلی ارایه و در ادامه به طرح های توسعه ای شرکت اشاره کردند: حاج آقا امیدی عمده ترین مشکلات شرکت را در حال حاضر تامین سرمایه در گردش مورد نیاز کارخانه تولید میلگرد و همچنین عدم همکاری بانک عامل جهت ایجاد و راه اندازی کارخانه فولادسازی عنوان کردند.

در این جلسه آقای مهندس بازوند عنوان کردند، اولویت اول ایشان در استان جذب سرمایه گذار و سپس حمایت از آنان جهت رونق اقتصادی در استان است و قول مساعد دادند بصورت حضوری در جلسه ای با مدیر عامل بانک مشکل را حل کنند، همچنین آقای مهندس بازوند مسایل و مشکلات دیگری که حاج آقا امیدی مطرح کردند و مربوط به داخل استان می شد فی المجلس دستور پیگیری دادند.

 
 
 
English Website تماس با ما نظرات و پیشنهادات گواهی نامه ها طرح های توسعه پست الکترونیک اتوماسیون اداری درباره ما صفحه اصلی
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت صدر فولاد می باشد.